Vernik - Doğrama Bakımı

Ahşap doğramalarınızın bakımını eksit etmeyin.

Ahşabın çağdaş bir yapı malzemesi olarak yaygın ve uzun ömürlü kullanılmasını sağlamak için vernik yaptırmak çok önemlidir.

Vernik yapmada önce doğramanızın bakını yaparız. Üzeri boyalı veya yıpranmış vernikli ahşap yüzeyleri zımpara kullanarak boya ve vernik kalıntısından tamamen arındırırız. Bakım öncesinde yüzey tozdan ve kirden temizlenir. Ek yerleri ve çivi başı gibi küçük açıklık ve kılcal çatlakları doldurmak için, hızlı kuruyan, esnek ve pas önleyici özel dolgu macunu kullanılarak boşluklar doldurulur. Doğramalarınızın bakım işi bittikten sonra solvent bazlı şeffaf, parlak, UV ışınlarına karşı direnci artırılmış, kurşunsuz ve su itici Hemel Yat Verniği fırça ile itinayla kapı ve pencerelerinize uygulanır.

Yapacağımız işlerde kullanmış olduğumuz Hemel ve Hickson Decor ürünleri Avrupa standartlarına uygun üretilmekte olup insan sağlığına zararlı ağır metaller içermez. Sadece ahşap kapı ve pencerelerinizde değil çocuk mobilyaları ve oyuncaklarında da güvenle kullanabilirsiniz.

Vernik nasıl yapılır? Ahşap pencere nasıl verniklenir? Hangi verniği kullanmalıyım? Doğrama bakımı nasıl yapılır? gibi sorularının hepsinin cevabı bizde. Arayın konusunda deneyimli ustalarımız tüm sorularınıza cevap versin.Doğrama Bakımı ve Vernik Kullanım Alanları:— Zemin dışındaki tüm dış cephe ahşapları,
— Kapı ve pencere doğramaları,
— Panjurlar,
— Cephe kaplamaları,
— Çitler,
— Pergolalar,
— Balkon korkulukları,
— Çatı saçakları


Doğrama Bakımı ve Vernik Fiyatları

Doğrama Bakımı ve Vernik Fiyatları

30 yıllık tecrübe ve güvenle, konusunda uzman ustalarımızın özenle yaptığı ahşap doğrama bakımı ve vernik ile ilgili en güncel fiyat bilgilerini almak için 7 günü 24 saat 0312 430 47 47 no'lu telefonumuzu arayarak bize ulaşabilirsiniz.
Hemen Ara!