Ürünlerimiz


 • Ahşap Kapı Pencere Fitili

  Sünger yerine devrim niteliğinde bir yenilik olan saf silikondan imal ettiğimiz izofitil marka ahşap kapı pencere fitili 10 yıl garantilidir.

  Kapı ve pencereleriniz aralığına göre uygulanan izofitil sayesinde yağmur suyundan, soğuktan, gürültüden ve tozdan kurtulursunuz. Yakıttan tasarruf sağlar, huzurlu bir yaşam sürersiniz.

  PVC Kapı Pencere Fitili

  Yaptırmış olduğunuz PVC Pimapen kapı ve pencerelerinizin fitillleri bir kaç yıl içerisinde gerçek formunu yitirir. Yıpranan pvc contaları yüzünden yağmur yağdığında yağmur suyu pencerelerin arasından içeriye geçer, hava akımı olacağından ısı kaybı ve gürültü olur.

  Hemen yıpranmış pimapen fitillerinizi değiştirin.

  Cam Balkon Fitilleri

  Sararmış yada yıpranmış cam balkonlarınız için plastik veya alüminyum fitil çözümleri sunuyoruz.

  30 yıllık tecrübe ve güvenle, itinayla sararan veya yıpranan cam balkon fitillerinizi değiştiriyoruz. İsterseniz plastik cam balkon fitili, isterseniz de daha kullanışlı ve daha sağlam olan alüminyum cam balkon fitilleri yaptırabilirsiniz.

  Doğrama Bakımı - Vernik

  Ahşabın çağdaş bir yapı malzemesi olarak yaygın ve uzun ömürlü kullanılmasını sağlamak için vernik yaptırmak çok önemlidir.

  Zemin dışındaki tüm dış cephe ahşaplarının, kapı ve pencere doğramalarının, panjurların, çitlerin, cephe kaplamalarının, balkon korkuluklarının bakım, tamir ve verniğini yapıyoruz.

  Sineklik Sistemleri

  "Sineğe Son" Sineklik Sistemleriyle, evlerinizde, ofislerinizde ve bahçelerinizde her türlü sinek, böcek ve haşereye karşı en kaliteli ve en uygun çözümleri 30 Yıldır sizlere sunuyoruz...

  Plise Sineklik, Stor Sineklik, Menteşeli Sineklik ve Tak-Matik Sineklik fiyatlarını öğrenmek ve detaylı bilgi almak için uzman ekibimizi arayın.

  Perde Sistemleri

  "Pliseper" Yeni, özel, perde sistem ve çözümleriyle; evlerinize, ofislerinize ve cam balkonlarınıza devrim niteliğinde yenilik getirdik.

  En kaliteli ve en uygun cam balkon perdeleri, dekoratif perdeler, kulplu perdeler, stor perde, zebra perde, tül perde, silüet perde çeşitlerini burada bulabilirsiniz.

Hemen Ara!