En İyi Pimapen Fitili

Pimapen fitilinin faydaları saymakla bitmez.

Pimapen Fitili Kullanım Alanları: Açılır - kapanır pvc kapı ve pencereler.

Yaptırmış olduğunuz PVC Pimapen kapı ve pencerelerinizin fitilleri birkaç yıl içerisinde gerçek formunu yitirir. Yıpranan pvc contaları yüzünden yağmur yağdığında yağmur suyu pencerelerin arasından içeriye geçer, hava akımı olacağından ısı kaybı ve gürültü olur.

Tek çözüm yıpranmış pimapen fitillerini değiştirmek. 30 yıllık tecrübe ve güvenle pimapen kapı ve pencerelerin fitillerini, pvc kapı ve pencerelerin fitillerini değiştiriyoruz.Pimapen fitillerini neden değiştirmelisiniz?


Pimapen fitili yakıttan tasarruf sağlar

Yakıttan Tasarruf Sağlar

Deforme olan ve değitireceğiniz pvc fitili evinizin içerisindeki sıcaklığın dışarıya kaçmasını önler böylelikle içeride muhafaza edilen sıcaklık sayesinde yakıttan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Pimapen fitili yağmur suyunu önler

Yağmur Suyunu Önler

Pimapen kapı pencere contası olarak bilinen pvc kapı pencere fitilleri sayesinde pencerelerinizde kesin sızdırmazlık sağlanır ve yağmur veya kar suyunun evinizin içine girmesini önlersiniz.

Pimapen fitili ısı kaybını önler

Isı Kaybını Önler

Kış aylarında evinizin içini ısıtırsınız ve bu sıcak havanın dışarıya kaçmasını önlersiniz. Aynı şekilde yaz aylarında da klimalar sayesinde soğuttuğunuz mekanınızın soğuk havasının dışarıya kaçmasını önlersiniz.

Pimapen fitili hava akımını önler

Hava Akımını Önler

Kesin izolasyon sağlayan kapı pencere fitili sayesinde kapı ve pencerelerinizin aralıklarında oluşan hava akımını önlersiniz. Böylece sizin isteğiniz dışında dışarıdan hava içeriye girmemiş, içeriden de hava dışarıya çıkmamış olur.

Pimapen fitili is ve tozu önler

İs ve Tozu Önler

PVC kapı pencere contası sayesinde sağlanan izolasyon hava akımını önlediği için dışarının pis, isli ve tozlu havasının mekanınıza girmesini önlersiniz. Böylelikle eviniz, duvarlarınız, perdeleriniz kirlenmemiş olur, sizede temiz bir ortam kalır.

Pimapen fitili gürültüyü önler

Gürültüyü Önler

Pimapen kapı pencere cam fitili, sağladığı izolasyon sayesinde dışarının kirli gürültüsünü önler. Kapı ve pencerelerinizde deforme olmuş fitil yüzünden oluşan aralıklar yeni fitille kapandığından ses ve gürültü evinizin içine çok daha az girer.

Pimapen Fitili Fiyatları

Pimapen Fitili Fiyatları

30 yıllık tecrübe ve güvenle yaptığımız, konusunda Türkiye'nin 1 numaralı markası olan izofitil PVC kapı pencere fitili ile ilgili en güncel fiyat bilgilerini almak için haftanın 7 günü 24 saat 0312 430 47 47 no'lu telefonumuzu arayarak bize ulaşabilirsiniz.
Hemen Ara!