En İyi Pencere Fitili

Pencere fitilinin faydaları saymakla bitmez.

Pencere Fitili Kullanım Alanları: Açılır - kapanır ahşap pencereler.

Sünger yerine devrim niteliğinde bir yenilik olan saf silikondan imal ettiğimiz izofitil marka pencere fitili 10 yıl garantilidir. Önceden pencerelerinizin arasındaki sızdırmazlığı sağmak amacıyla kullandığınız süngerler tam bir izolasyon sağlamamasıyla birlikte her senede değiştirilmesi gerekiyordu. 1991 yılında tamda bu sorunu çözmek amacıyla Türkiye'ye getirdiğimiz izofitil, saf silikon olmasından dolayı 10 yıldan fazla kullanım sağlıyor ve pencerelerinizin aralığına göre monte edilen fitil tam bir izolasyon sağlıyor.Neden pencere fitili yaptırmalısınız?


Pencere fitili yakıttan tasarruf sağlar

Yakıttan Tasarruf Sağlar

Yaptıracağınız pencere fitili evinizin içerisindeki sıcaklığın dışarıya kaçmasını önler böylelikle içeride muhafaza edilen sıcaklık sayesinde yakıttan %30'a kadar tasarruf sağlayabilirsiniz.

Pencere fitili yağmur suyunu önler

Yağmur Suyunu Önler

8'lik, 10'luk ve 14'lük ebatlarında olan ahşap pencere contası olarak bilinen ahşap pencere fitilleri sayesinde pencerelerinizde kesin sızdırmazlık sağlanır ve yağmur veya kar suyunun evinizin içine girmesini önlersiniz.

Pencere fitili ısı kaybını önler

Isı Kaybını Önler

Kış aylarında evinizin içini ısıtırsınız ve bu sıcak havanın dışarıya kaçmasını önlersiniz. Aynı şekilde yaz aylarında da klimalar sayesinde soğuttuğunuz mekanınızın soğuk havasının dışarıya kaçmasını önlersiniz.

Pencere fitili hava akımını önler

Hava Akımını Önler

Kesin izolasyon sağlayan pencere fitili sayesinde pencerelerinizin aralıklarında oluşan hava akımını önlersiniz. Böylece sizin isteğiniz dışında dışarıdan hava içeriye girmemiş olur.

Pencere fitili is ve tozu önler

İs ve Tozu Önler

Ahşap pencere contası sayesinde sağlanan izolasyon hava akımını önlediği için dışarının pis, isli ve tozlu havasının mekanınıza girmesini önlersiniz. Böylelikle eviniz, duvarlarınız, perdeleriniz kirlenmemiş olur, sizede temiz bir ortam kalır.

Pencere fitili gürültüyü önler

Gürültüyü Önler

Ahşap pencere fitili sağladığı izolasyon sayesinde dışarının kirli gürültüsünü önler. Pencerelerinizin aralıkları gereken ebattaki izofitille kapandığından ses ve gürültü evinizin içine çok daha az girer.

Pencere Fitili Değiştirme

Pencerelerinizde var olan fitiller zamanla deforme olur. Özelliğini kaybetmiş fitillerin size bir faydası olmaz. Bu yüzden pencere fitillerinizi değiştirmeniz gerekir. Yıpranmış fitilleri 10 yıl garanti verdiğimiz izofitil ile değiştirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve konusunda uzman ekibimizden destek almak.

Pencere Fitili Fiyatları

Pencere Fitili Fiyatları

30 yıllık tecrübe ve güvenle yaptığımız, 10 yıl garanti verdiğimiz, konusunda Türkiye'nin 1 numaralı markası olan izofitil pencere fitili ile ilgili en güncel fiyat bilgilerini almak için haftanın 7 günü 24 saat 0312 430 47 47 no'lu telefonumuzu arayarak bize ulaşabilirsiniz.
Hemen Ara!