En İyi Kapı Fitili

Kapı fitilinin faydaları saymakla bitmez.

Kapı Fitili Kullanım Alanları: Açılır - kapanır ahşap kapılar.

Sünger yerine devrim niteliğinde bir yenilik olan saf silikondan imal ettiğimiz izofitil marka kapı fitili 10 yıl garantilidir. Önceden kapılarınızın arasındaki sızdırmazlığı sağmak amacıyla kullandığınız süngerler tam bir izolasyon sağlamamasıyla birlikte her senede değiştirilmesi gerekiyordu. 1991 yılında tamda bu sorunu çözmek amacıyla Türkiye'ye getirdiğimiz izofitil, saf silikon olmasından dolayı 10 yıldan fazla kullanım sağlıyor ve kapılarınızın aralığına göre monte edilen fitil tam bir izolasyon sağlıyor.Neden kapı fitili yaptırmalısınız?


Kapı fitili yakıttan tasarruf sağlar

Yakıttan Tasarruf Sağlar

Yaptıracağınız kapı fitili evinizin içerisindeki sıcaklığın dışarıya kaçmasını önler böylelikle içeride muhafaza edilen sıcaklık sayesinde yakıttan %30'a kadar tasarruf sağlayabilirsiniz.

Kapı fitili yağmur suyunu önler

Yağmur Suyunu Önler

8'lik, 10'luk ve 14'lük ebatlarında olan ahşap kapı contası olarak bilinen ahşap kapı fitilleri sayesinde kapılarınızda kesin sızdırmazlık sağlanır ve yağmur veya kar suyunun evinizin içine girmesini önlersiniz.

Kapı fitili ısı kaybını önler

Isı Kaybını Önler

Kış aylarında evinizin içini ısıtırsınız ve bu sıcak havanın dışarıya kaçmasını önlersiniz. Aynı şekilde yaz aylarında da klimalar sayesinde soğuttuğunuz mekanınızın soğuk havasının dışarıya kaçmasını önlersiniz.

Kapı fitili hava akımını önler

Hava Akımını Önler

Kesin izolasyon sağlayan kapı fitili sayesinde kapılarınızın aralıklarında oluşan hava akımını önlersiniz. Böylece sizin isteğiniz dışında dışarıdan hava içeriye girmemiş olur.

Kapı fitili is ve tozu önler

İs ve Tozu Önler

Ahşap kapı contası sayesinde sağlanan izolasyon hava akımını önlediği için dışarının pis, isli ve tozlu havasının mekanınıza girmesini önlersiniz. Böylelikle eviniz, duvarlarınız, perdeleriniz kirlenmemiş olur, sizede temiz bir ortam kalır.

Kapı fitili gürültüyü önler

Gürültüyü Önler

Ahşap kapı fitili sağladığı izolasyon sayesinde dışarının kirli gürültüsünü önler. Kapılarınızın aralıkları gereken ebattaki izofitille kapandığından ses ve gürültü evinizin içine çok daha az girer.

Kapı Fitili Değiştirme

Kapılarınızda var olan fitiller zamanla deforme olur. Özelliğini kaybetmiş fitillerin size bir faydası olmaz. Bu yüzden kapı fitillerinizi değiştirmeniz gerekir. Yıpranmış fitilleri 10 yıl garanti verdiğimiz izofitil ile değiştirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve konusunda uzman ekibimizden destek almak.

Kapı Fitili Fiyatları

Kapı Fitili Fiyatları

30 yıllık tecrübe ve güvenle yaptığımız, 10 yıl garanti verdiğimiz, konusunda Türkiye'nin 1 numaralı markası olan izofitil kapı fitili ile ilgili en güncel fiyat bilgilerini almak için haftanın 7 günü 24 saat 0312 430 47 47 no'lu telefonumuzu arayarak bize ulaşabilirsiniz.
Hemen Ara!