En İyi Cam Balkon Fitili

Cam Balkon fitilinin faydaları saymakla bitmez.

Günümüzde pek çok balkonda görmüş olduğumuz cam balkon kapatmaları gerek izolasyon olması açısından gereksede var olan alanları genişletmek için fazlaca tercih edilmektedir. Yapılan bu cam balkon sistemlerinin camların arasında izolasyonu sağlamak amacıyla fitil olması gerekiyor. İlk etapta bu fitiller plastik olarak uygulanmaktadır. Takılan bu plastik fitiller zaman geçtikçe deforme olur ve sarararak çirkin bir görüntü ortaya çıkar.

30 yıllık tecrübe ve güvenle, itinayla sararan veya yıpranan cam balkon fitillerinizi değiştiriyoruz. İsterseniz plastik cam balkon fitili, isterseniz de daha kullanışlı ve daha sağlam olan alüminyum cam balkon fitilleri yaptırabilirsiniz.Neden cam balkon fitillerini değiştirmelisiniz?


Cam balkon fitili yakıttan tasarruf sağlar

Yakıttan Tasarruf Sağlar

Sararmış veya yıpranmış cam balkon fitillerini değiştirdiğiniz zaman evinizin içerisindeki sıcaklığın dışarıya kaçmasını önler böylelikle içeride muhafaza edilen sıcaklık sayesinde yakıttan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Cam balkon fitili yağmur suyunu önler

Yağmur Suyunu Önler

Cam balkon contası olarak bilinen cam balkon fitilleri sayesinde pencerelerinizde kesin sızdırmazlık sağlanır ve yağmur veya kar suyunun evinizin içine girmesini önlersiniz.

Cam balkon fitili ısı kaybını önler

Isı Kaybını Önler

Kış aylarında evinizin içini ısıtırsınız ve bu sıcak havanın dışarıya kaçmasını önlersiniz. Aynı şekilde yaz aylarında da klimalar sayesinde soğuttuğunuz mekanınızın soğuk havasının dışarıya kaçmasını önlersiniz.

Cam balkon fitili hava akımını önler

Görüntü Kirliliğini Önler

Sararmış cam balkon fitilleri, içeriden veya dışarıdan bakıldığında çirkin bir görüntü ortaya çıkarırı. Değiştireceğiniz cam balkon fitilleri sayesinde bu kirli görüntü ortadan kalkar.

Cam balkon fitili is ve tozu önler

İs ve Tozu Önler

Cam balkon contası sayesinde sağlanan izolasyon ile hava akımını önlediğiz için dışarının pis, isli ve tozlu havasının mekanınıza girmesini önlersiniz. Böylelikle eviniz, duvarlarınız, perdeleriniz kirlenmemiş olur, sizede temiz bir ortam kalır.

Cam balkon fitili gürültüyü önler

Hava Akımını ve Gürültüyü Önler

Ahşap pencere fitili sağladığı izolasyon sayesinde dışarının kirli gürültüsünü önler. Pencereleriniz aralıkları gereken ebattaki izofitille kapandığından ses ve gürültü evinizin içine çok daha az girer.

Cam Balkon Fitili Fiyatları

Cam Balkon Fitili Fiyatları

30 yıllık tecrübe ve güvenle yaptığımız, konusunda Türkiye'nin 1 numaralı markası olan izofitil cam balkon fitili ile ilgili en güncel fiyat bilgilerini almak için haftanın 7 günü 24 saat 0312 430 47 47 no'lu telefonumuzu arayarak bize ulaşabilirsiniz.
Hemen Ara!